zmień miasto

Uczelnia Łazarskiego, WarszawaKształcimy kadry na potrzeby Europy!

O Uczelni


Coventry University            Center for International Legal Studies w Salzburgu w Austrii                Boston University Law School                 Uniwersytet Eötvös Loránd w Budapeszcie             Akademicki Uniwersytet Prawny w Moskwie 


Wybór studiów to jedna z tych decyzji, która determinuje całe późniejsze życie. Warto więc wybrać uczelnię, która nie tylko oferuje wykształcenie na najwyższym poziomie, ale też wyposaża młodego człowieka w unikalne i poszukiwane na rynku pracy umiejętności.

Uczelnia Łazarskiego, którą reprezentuje, spełnia te wymagania. Jest to miejsce, które dzięki nieustającej pracy nad jakością nauczania, a także potwierdzonym sukcesom absolwentów i studentów w sferze zawodowej, zdobywa uznanie  instytucji oceniających, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Łazarski uzyskał najlepsze wyniki wśród polskich szkół wyższych w rankingu U-Multirank, przygotowanego na zlecenie Komisji Europejskiej., Znaleźliśmy się także w elitarnym gronie 8 proc. najwyżej ocenionych spośród wszystkich uczelni z całego świata biorących udział w rankingu, obok Harvard University i Masachussets Institute of Technology. Wygrywamy także w polskich zestawieniach. Posiadamy najlepszy Wydział prawa i administracji wśród uczelni niepublicznych według rankingu „Rzeczpospolitej” i „Dziennika Gazety Prawnej”, i najlepszy praktycznie kształcący wydział Ekonomii i Zarządzania według magazynu „Brief”.  Nasze  programy anglojęzyczne z Business Economics i International Relations, realizowane są według najwyższych  standardach anglosaskich. Studia te, oceniane przez wykładowców i studentów, jako najlepsze w Polsce, dają możliwość uzyskania 2 dyplomów: Uczelni Łazarskiego i renomowanego, brytyjskiego Coventry University.

Misją uczelni jest sukces naszego studenta.  Dlatego większość z naszych wykładowców to uznani specjaliści i praktycy.  Do optymalizacji programu nauczania  wykorzystujemy najnowsze badania naukowe, organizujemy konsultacje z przedstawicielami biznesu, administracji, samorządu zawodowego i terytorialnego.

 

Oferujemy gruntowne i wszechstronne przygotowanie do kariery w wybranych zawodach, dzięki bogatym programom kształcenia, które łączą wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi.

 

Stale doskonalimy ofertę edukacyjną, wiedząc, że tylko w ten sposób możemy sprostać wymaganiom naszych czasów. Młodzież oczekuje zdobycia ciekawego i opłacalnego zawodu, a środowiska biznesu, samorządy i kręgi polityki pożądają wszechstronnie przygotowanych absolwentów, którzy sprawnie poruszają się na krajowej i międzynarodowej arenie gospodarczej.

 

Te cele osiągamy dzięki dużemu zaangażowaniu naszych 250 wykładowców przy realizacji programów studiów, przygotowanych w ścisłym współdziałaniu z przedstawicielami biznesu, administracji, samorządu zawodowego i terytorialnego. Daje to gwarancje nie tylko kształcenia w obszarach, w których jest zapotrzebowanie na specjalistów, ale również buduje przewagę naszych absolwentów, gdyż realizowane zajęcia mają bardzo praktyczny charakter. W tym roku akademickim uruchomimy kilka nowych specjalizacji, np. zarządzanie sprzedażą, rachunkowość w małych i średnich firmach, specjalizacje w obszarze logistyki czy ekonomia energetyki.

 

Jesteśmy dumni z naszego Wydziału Prawa i Administracji, który jest niekwestionowanym liderem rankingów, jak i naszych studiów anglojęzycznych z Business Economics i International Relations, realizowanych w najwyższych standardach anglosaskich. Studia te - oceniane przez wykładowców i studentów, jako najlepsze w Polsce  - dają możliwość uzyskania 2 dyplomów: Uczelni Łazarskiego i renomowanego, brytyjskiego Coventry University.

 

Wszystkie programy studiów pozwalają studentom Uczelni Łazarskiego na indywidualne budowanie ścieżki kształcenia i swojego CV poprzez udział w polskich i międzynarodowych stażach, zdobywanie certyfikatów potwierdzających uzyskanie dodatkowej, najbardziej cenionej na rynku wiedzy. Indywidualnie kształtowany tok studiów zostawia również margines na realizację pasji i zainteresowań pozazawodowych.

 

Warto studiować w Uczelni Łazarskiego, by zdobyć wiedzę w dobrym towarzystwie i dołączyć do grona ponad 26 tysięcy naszych absolwentów, którzy odnoszą sukcesy zarówno w Polsce, jak i na zagranicznych rynkach pracy.

 

Jeśli myślisz poważnie o swojej przyszłości – wybierz uczelnię, która stanie się przepustką do Twoich sukcesów na polskim i międzynarodowych rynkach pracy.

Zdecyduj mądrze.

 

Naszą pełną ofertę edukacyjną znajdą Państwo na stronie www.rekrutacja.lazarski.pl

 
 
        
         
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama