zmień miasto

Uczelnia Łazarskiego, WarszawaŁAZARSKI. ODPOWIEDZI, KTÓRYCH SZUKASZ

Opinie Absolwentów

 

Tomasz Wiśniewski, absolwent kierunku Ekonomia i Zarządzanie,
First Ukrainian International Bank (Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny)
„Studia na Łazarskim dają wiele, ale nie należą do mało ambitnych. Z perspektywy czasu uważam, że wykładowcy byli na wysokim poziomie chociaż co niektórzy to interesujące indywidualności. Wykształcenie zdobyte na Łazarskim pomogło mi na rynku pracy, który był w tym czasie bardzo trudny dla pracownika. Moja droga zawodowa potwierdza to, że Łazarski to dobra uczelnia.”

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Matuszak-Leśny, absolwentka kierunku Prawo,
Rechtsanwälte Emmert Bücking Speichert Matuszak-Lesny Partnerschaftsgesellschaft mit beschränkter Berufshaftung (Partner); Adwokaci i Radcowie Prawni w Warszawie (Szef biura)   
„W roku 2016 r. ukończyłam Wydział Prawa w Wyższej Szkole Handlu i Prawa. Uczelnia dała mi solidna wiedzę merytoryczną oraz podstawy do rozpoczęcia kariery zawodowej. Istotne jednak jest to, że relacje z uczelnią nie kończą się w momencie odbioru dyplomu ukończenia studiów. Uczelnia skoordynowała podjęcie przeze mnie pierwszego zatrudnienia za granicą w formie praktyk w kancelarii, której obecnie jestem Partnerem”.

 

 

 

 

 

 

Sebastian Cudny, absolwent kierunku Ekonomia i Zarządzanie,
Bristol-Myers Squibb China (Senior Director Commercial Excellence)
"Studia na Łazarskim nauczyły mnie patrzenia w przyszłość oraz szybkiego podejmowania decyzji, już w trakcie studiów nadarzyła się okazja podjęcia pracy a elastyczność w doborze zajęć pozwoliła na pogodzenie studiowania z pracowaniem. Ta decyzja wpłynęła na bezpośrednie zatrudnienie po ukończeniu studiów w firmie farmaceutycznej."

 

 

 

 

 

 

Sylwia Kilińska, absolwentka kierunku Prawo i Administracja,
Rączkowski, Kwieciński Adwokaci Sp. p.( Head of Corporate Department; Adwokat)   
"Wielką zaletą studiów na Łazarskim była możliwość korzystania z międzynarodowych programów nauczania. International Legal Skills, w którym wzięłam udział w połączeniu ze stażem zawodowym w Wielkiej Brytanii pozwolił mi zdobyć wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuję dziś m.in. w obsłudze przedsiębiorstw, jako koordynator Departamentu Prawa Korporacyjnego w kancelarii RK Legal. Międzynarodowe doświadczenie pozwala mi bez problemu wspierać te procesy biznesowe klientów, które wymagają wieloaspektowego podejścia."

 

 

 

 

 

 

Joanna Borczak, absolwentka kierunku Ekonomia i Zarządzanie,
Affidea (Dyrektor Marketingu)      
"Myślę, że czas studiów, to właśnie ten czas, który najmocniej zapada nam w pamięć i często wspominamy go do końca życia. Chyba wykorzystałam go w 100% ;-)To co uważam za szczególnie inspirujące to między innymi wykłady w języku angielskim profesorów z uczelni z różnych stron świata, którzy gościnnie zapraszani byli do Łazarskiego. Możliwość zaliczenia całego roku z danego przedmiotu dzięki zdaniu egzaminu po cyklu wykładów zagranicznego gościa motywowało do nauki  i dodawało skrzydeł. Już na drugim roku studiów wiedziałam, że marketing, CSR i medycyna to pasjonujące mnie tematy, więc konsekwentnie podążałam w tym kierunku. Uważam, że nie należy słuchać opinii w stylu: „przecież wszyscy teraz kończą marketing” – jeśli jesteś w czymś naprawdę dobry, łamiesz schematy i kochasz to co robisz musi Ci się udać!"

 

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama