zmień miasto

Uczelnia Łazarskiego, WarszawaKształcimy kadry na potrzeby Europy!

Opinie Studentów

1. Katarzyna Rzentarzewska (absolwentka Uczelni Łazarskiego, doktoranka CERGE-EI w Pradze)

 

 

 

„Studia na Uczelni Łazarskiego to solidne wykształcenie. Kadra naukowa wspierająca różne inicjatywy studentów, które mają oni szansę realizować, pozwala sprawdzić, co naprawdę ich interesuje, i pomaga dokonać satysfakcjonującego wyboru ścieżki zawodowej. Ponieważ zdecydowałam się na karierę akademicką, Uczelnia umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia w nauczaniu oraz udział w projektach naukowych. Dzięki zdobytej wiedzy oraz umiejętnościom obecnie jestem stypendystką studiów doktoranckich w Pradze.”

2. Nadzieja Krupnik (absolwentka studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie)

 

„W Uczelni Łazarskiego sam decydujesz, czego i w jaki sposób się uczysz. Wykładowcy są niezwykle przystępni – można porozmawiać z nimi na każdy temat i otrzymać poważne wsparcie i zachętę do nauki. Dołączyłam do Eramus Student Network Łazarskiego. W ramach tej organizacji opiekowałam się jednym ze studentów, który przyjechał do nas w ramach wymiany. Byłam odpowiedzialna za pokazanie mu Warszawy, wsparcie w organizacji pobytu i adaptacji w Szkole i w nowym mieście. Przy okazji ćwiczyłam języki, których się uczyłam i mogłam bliżej zapoznać się z kulturą kraju tego studenta.”

 

3. Iga Nowińska – studentka kierunku stosunki międzynarodowe:

„Już w liceum interesowałam się diagnozowaniem krajowych problemów społeczno- gospodarczych oraz perspektywami rozwoju krajów w Unii Europejskiej. W liceum uczęszczałam do klasy lingwistycznej, a moim ulubionym przedmiotem dodatkowym było kulturoznawstwo krajów anglosaskich. Po wizycie ówczesnych studentów Uczelni Łazarskiego w moim liceum, byłam pewna, że to uczelnia właśnie dla mnie. Uczelnia Łazarskiego znana jest z tego, że pomaga swoim studentom w odkrywaniu pasji i ułatwia im znalezienie pracy. Obecnie, dzięki indywidualnemu podejściu Uczelni Łazarskiego do każdego studenta, mogę również poświęcić czas na współpracę z Ambasadą Szwecji w Warszawie oraz zajmowanie się projektami unijnymi w Fundacji Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych im. prof. Kazimierza Twardowskiego, co idealnie pokrywa się ze zdobytą przeze mnie wiedzą na kierunku stosunki międzynarodowe. Z całą pewnością jestem w stanie polecić każdemu młodemu człowiekowi wybór Uczelni Łazarskiego i kierunku stosunki międzynarodowe!”

4. Askaniusz Sawicki (Absolwent Uczelni Łazarskiego, dyrektor ds. Rozwoju Organizacji COCA-COLA HBC POLSKA)

„Stając u progu decyzji o wyborze uczelni szukałem oferty wychodzącej naprzeciw potrzebom jakie rynek pracy sygnalizował w latach 90-tych. Wybór padł na „Łazarskiego”, uczelnię, która przyciągała młodych ludzi ciekawymi kierunkami i programami studiów. Okres studiów wspominam doskonale. Wiele ciekawych i wciągających przedmiotów, wykłady i ćwiczenia prowadzone często przez ludzi z pierwszych stron gazet i mediów oraz prawdziwych entuzjastów swojego zawodu. Był to czas intensywnej, czasem niełatwej nauki, któremu towarzyszyło barwne i „porywające” życie studenckie. Wspaniali ludzie, z którymi spędzałem dni na Uczelni i poza nią, szalone pomysły, wspólne inicjatywy i wyjazdy sprawiły, że studia są dla mnie niezapomnianym okresem życia, w trakcie którego zdobyłem solidne wykształcenie, energię, zapał i odwagę do „zmieniania Świata” oraz krąg prawdziwych przyjaciół, wśród których znaleźli się też niektórzy z naszych Wykładowców. Dziś pracuję w Coca-Cola HBC Polska, firmie branży FMCG i śmiało mogę powiedzieć, że „fundamenty” kładzione pod zawodowe i prywatne życie podczas studiów to niezwykle istotny element, który często procentuje w kolejnych etapach życia.”

5. Siarhej Samuseu ( Absolwent, pracuje w Google Polska, pomysłodawca międzynarodowego koła naukowego Young Researchers for Economics YRfE, laureat konkursu INTERSTUDENT)

„Łazarski był niewątpliwie bardzo ważnym krokiem w moim życiu. Zdecydowałem się na studia za granicą, po angielsku, w celu podszkolenia języka. Na początku bałem się, że nie dam sobie rady, ale okazało się, że nie było tak źle. Program jest skonstruowany w taki sposób, by z każdym rokiem zwiększać poziom trudności. Po trzech latach nauki mogłem stwierdzić, że biegle władam językiem angielskim, a to wszystko dzięki swojej motywacji, którą z roku na rok pogłębiała Uczelnia. Jestem przykładem, że można nauczyć się angielskiego nawet w kraju nieanglojęzycznym. Wybrałem studia w Polsce na Uczelni Łazarskiego głównie dlatego, że po moim kierunku studiów mogłem uzyskać dyplom renomowanego University of Wales. Oznaczało to, że zdobędę nie tylko polski, ale i walijski dyplom, który honorowany jest w całej Europie. Jest to niewątpliwie wielka szansa dla wszystkich, którzy planują pracę za granicą. Z takim dyplomom byłem dla pracodawcy wiarygodnym kandydatem.”

6. Robert Kwiecień (Prezes Zarządu Meble – Black Red White Sp. z o.o.)

 

„Wybór Uczelni Łazarskiego w głównej mierze był spowodowany dobrą ofertą programową oraz pozytywnymi opiniami studentów. Okres studiów wspominam bardzo pozytywnie zarówno od strony edukacyjnej, jak i środowiska studenckiego. Wysoko oceniam wykładowców uczelni, którzy przekazywali wiedzę w sposób profesjonalny. Z perspektywy czasu istotną rzeczą jest „użyteczność” zdobytej wiedzy, którą można bezpośrednio zastosować w pracy, biznesie. Ukończenie tej uczelni pomogło mi w karierze zawodowej.”

7. Anton Komyza (Student III roku ‘BA in Business Economics’ na Uczelni Łazarskiego, nagrodzony przez kapitułę prestiżowego konkursu INTERSTUDENT tytułem „Najlepszego Zagranicznego Studenta”)

 

 

„Na moim kierunku to profesorowie pomagają dokonać wyboru ścieżki edukacyjnej. Na uczelni podoba mi się m.in. różnorodność kulturowa i możliwość porozumiewania się po angielsku. Łazarski rozwija zainteresowania studentów dzięki częstym spotkaniom z interesującymi gośćmi ze świata polityki i biznesu. Ja również chętnie biorę udział w konferencjach i panelach dyskusyjnych, dzięki czemu zdobywam doświadczenie. I mogę poszerzać horyzonty.”

 

8. Marta Chmielewska (absolwentka Master of Science in International Business Economics)

„Zaletą prywatnych szkół wyższych jest ich umiejętność szybkiego dostosowywania się do potrzeb i zmian zachodzących na rynku pracy. Uczelnia Łazarskiego potrafi odpowiednio dostosować swoją ofertę, wypuszczając na rynek pracy absolwentów coraz bardziej atrakcyjnych dla pracodawców. Forma zajęć coraz częściej przypomina konwersatoria, niż wykłady, dzięki czemu my – studenci – nie uczyliśmy się już tylko „suchej teorii”, ale mieliśmy dodatkowo możliwość zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.”

 

 

 

9. Agata Jankowska (absolwentka programu MSc in International Business Economics, beneficjentka programów Socrates-Erasmus oraz Leonardo da Vinci)

 

„W trakcie studiów odbyłam staż w Portugalii w ramach programu Socrates-Erasmus, a jestem jako absolwentka na stażu w Hiszpanii w ramach programu Leonardo da Vinci. Dla kogoś, kto tak jak ja zajmuje się marketingiem, to są nieocenione doświadczenia. Z aktualnej oferty edukacyjnej Uczelni Łazarskiego szczególnie poleciłabym specjalność „marketig interaktywny”, po której absolwentów czekają atrakcyjne posady menedżerów kampanii internetowych, infobrokerów czy menedżerów zawartości stron internetowych, bez których nowoczesne przedsiębiorstwa nie mogą się obyć.”

 

10. Michał Glegoła (Przewodniczący Zarządu Samorządu Studentów)

„Zawsze lubiłem kontakt z ludźmi, świetnie się czuję w organizowaniu czasu innym. Działalność w strukturach naszej organizacji daje mi wiele satysfakcji, a doświadczenie, które pozyskuję, już dziś pomaga mi w tworzeniu swojej ścieżki kariery. Na uczelni możemy spędzić kilka lat, zdobyć dyplom i znaleźć świetną pracę. Można jednak te kilka lat spędzić w atmosferze wielkiej rodziny, a w pewnym sensie właśnie tak traktuję całą społeczność akademicką naszej Uczelni. Serdecznie zapraszam przyszłych, jak i obecnych studentów do aktywnego studiowania, oczywiście na Uczelni Łazarskiego.”

 

 

11. Pola Budyńska (Wiceprzewodnicząca Zarządu Samorządu Studentów)

 

„Na Uczelni Łazarskiego nie jestem przypadkowo, wybrałam ją ze względu na wysoki poziom i przyjazną dla studentów atmosferę. Bardzo lubię ludzi i kontakt z nimi jest dla mnie największą radością, dlatego zaangażowałam się w pracę samorządu studenckiego. Pracując dla studentów naszej uczelni w wyjątkowo zgranym zespole przyjaznych, energicznych ludz, realizuję się i uczę wielu rzeczy niezbędnych dzisiaj i w przyszłości.”

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama