Zmień miasto
Kobieta
Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Warsztaty stylizacji GLAMOUR & HEXELINE

2011-10-05

Fashion Project, Międzynarodowy Instytut Mody i Designu, oraz miesięcznik Glamour zapraszają na: Warsztaty Stylizacji GLAMOUR!

PARTNERZY: GLAMOUR, HEXELINE, PIN-UP STUDIO, ALTERNA, ZUO CORP.

Fashion Project, Międzynarodowy Instytut Mody i Designu, oraz miesięcznik GLAMOUR zapraszają do wzięcia udziału już w czwartej edycji warsztatów stylizacji, które odbędą się 4-6 listopada w warszawskim PIN-UP STUDIO.

Warsztaty stylizacji skierowane są do przyszłych stylistów mody pragnących pracować w magazynach modowych, przy produkcjach telewizyjnych, reklamach, czy jako visual merchandiser dla domów mody.

W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne, sesja fotograficzna, budowanie moodboardów, analizy trendów, wykłady gości specjalnych. Podczas warsztatów kursanci będą samodzielnie przygotowywać profesjonalną sesję mody z udziałem fryzjerów, make-up artists, zawodowego studia fotograficznego mając do dyspozycji ubrania z najnowszej kolekcji marki HEXELINE.

W trakcie warsztatów zostanie zaprezentowany nowy portal: www.fashionweare.com oraz współczesne narzędzia wykorzystywane w zawodzie stylisty.

Uczestnicy warsztatów będą pracowć przez trzy dni pod okiem działu mody Glamour i pozostałych prowadzących, mających bardzo duże doświadczenie na rynku mody w Polsce I za granicą.
Warsztaty poprowadzą eksperci od analizy trendów, styliści, projektanci, dział mody Glamour.

Program:
- Przygotowanie własnej stylizacji do sesji magazynu modowego w trendzie wybranym przez prowadzących;
- Zbudowanie moodboardu do jednego z tematów na potrzeby telewizji (reklama tv, kampania reklamowa);
- Stylizacja witryny domu mody;
- Stylizacje do pokazów mody;
- Analizy trendów;
- Współpraca z showroomami - wizyta showroomu Pomada Showroom;
- Akcesoria w stylizacji
- Przegląd światowych stylistów;
- Hair & Make-up w stylizacji;
- Praca z modelką: przygotowanie stylizacji do sesji mody - (Glamour);
- Praca z fotografem mody: przygotowanie sesji;
- Budowanie portfolio;
- Wykłady gości specjalnych.

Gwarantowany staż dla jednego uczestnika w Glamour oraz możliwość stażu w Hexeline.

Prowadzący:
Dorota Williams
Marcin Żak –stylizacja reklamowa
Agata Zborowska (2+3D)
Zofia Komasa (Fashion – dział produkcji)
Hanna Gajos (Fashionweare)
Anna Męczyńska (magazyny mody)
Jonasz Fuz (projektant)
Paula Dźwigała (make-up)
i inni…

Warsztaty odbędą się w dniach 4-6 listopada 2011.
Zajęcia będą odbywały się w godzinach 10.00-18.00.
Koszt: 890 złotych brutto (w tym 23%VAT)
Zapisy na info@fashionproject.pl
informacje tel.: 507 103 644 (Ewa Krajewska)
Regulamin warsztatów http://fashionproject.pl/pl/?page_id=11

 

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

znak zodiaku: byk - horoskop kulinaria ezoter

Licznik BMI

Kalkulator miłosny