Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia SGH już 13 maja!

2017-04-10

Odliczanie do jednego z najgorętszych festiwali muzycznych na kulturalnej mapie Warszawy czas zacząć! Już za kilka tygodni, 13 maja, w Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się 6. edycja Juwenaliów SGH – wydarzenia rokrocznie przyciągającego tysiące fanów spragnionych muzycznych wrażeń.

Już od 15:00 zapraszamy na piknik i do strefy rozrywki, gdzie będzie można odprężyć się i zrelaksować przed głównym punktem imprezy. Koncerty trzech ogólnokrajowych gwiazd polskiej sceny muzycznej będą zapewniać rozrywkę uczestnikom od godziny 16:30 i potrwają, aż do 22:00. Dla wszystkich śmiałków festiwalowych szaleństw, którym atrakcje na kampusie wydadzą się niewystarczające, zapraszamy do Klubu Park, gdzie przy muzyce popularnego  DJ-a będzie można dać się porwać dalszej zabawie.

Juwenalia SGH to festiwal, który już od sześciu lat zapewnia kolejnym uczestnikom niesamowite muzyczne doznania, a robi to całkowicie za darmo! Jeśli i Ty chcesz doświadczyć przeżyć, które na długo zostaną w Twojej pamięci, dołącz do nas już 13 maja i stań się częścią jedynego w swoim rodzaju święta studentów.

IP

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama