Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Majowe Wibracje 2016 już za nami!

2016-05-17

12 maja br. na terenie kampusu Akademii Obrony Narodowej w Warszawie już po raz siódmy odbyły się Juwenalia AON&USWPS, znane doskonale pod nazwą Majowych Wibracji 2016. Była to jedyna, tak głośna impreza studencka po prawej stronie Wisły. Organizatorzy dziękują wszystkim za udział!

Tradycyjnie, podczas Majowych Wibracji nie mogło zabraknąć deszczowego przerywnika, ale mimo to kampus Akademii Obrony Narodowej okazał się najgorętszym miejscem w całej stolicy!

Publiczność przywitał WuWunio, który po raz kolejny poprowadził rembertowskie Juwenalia. Imprezę rozkręcał zespół Wzór. Młodzi muzycy zrobili piorunujące wrażenie i publika zaczęła odczuwać prawdziwe… Majowe Wibracje! Kolejną dawkę pozytywnych wrażeń dostarczyła Bomba Kaloryczna! Około godziny 20:00 miało miejsce oficjalne rozpoczęcie Juwenaliów. Przedstawiciele władz obu współpracujących uczelni przekazali studentom klucz do bram. Przez kilka godzin AON należał tylko do nich!

Kolejną grupą, która pojawiła się na scenie był zespół Psio Crew z Gooralem na czele. Jak na prawdziwy koncert przystało, artystom udało się porwać całą publiczność zgromadzoną na placu apelowym. Długo wyczekiwanym był także występ GrubSona, który zdecydowanie nie zawiódł oczekiwań fanów. Wykonanie takiego programu, z takim powerem to prawdziwy majstersztyk! Wisienką na torcie był występ Akcentu. Zenon Martyniuk wraz z zespołem zapewnili uczestnikom najlepsze disco polowe brzmienia. Publiczność mogła się bawić przy takich hitach jak „Przekorny los” czy „Przez Twe oczy”.

Organizatorzy dziękują, że byliście z nimi podczas VII edycji Majowych Wibracji i zapraszają na kolejną imprezę z okazji święta studentów już za rok!

ORGANIZATORZY: Uczelniana Rada Samorządu Studentów Akademii Obrony Narodowej, Samorząd Studentów Uniwersytetu SWPS
SPONSORZY: Akademia Obrony Narodowej, Uniwersytet SWPS, LECH, Miasto Stołeczne Warszawa
PARTNERZY: Scanmed, Akamedik, BeActive
PATRONAT MEDIALNY: Radio WAWA, NaszeMiasto.pl, Rembertów Bezpośrednio, dlaStudenta.pl, Polibuda.info, Wydarzy się, TVPW, Rembridge.pl, AON TV, Klubowa.pl, Aftermovie.

 

ip

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama