Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Majowe Wibracje na kampusie AON już 12 maja!

2016-05-10

Sezon na juwenalia trwa w najlepsze, dlatego Samorząd Studentów Akademii Obrony Narodowej oraz Samorządu Studentów Uniwersytetu Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej zaprasza was na Majowe Wibracje 2016!

Ta wiosenna impreza plenerowa dedykowana jest dla wszystkich sympatyków dobrej muzyki  i wyjątkowej, studenckiej atmosfery. Juwenalia AON&USWPS odbędą się już w najbliższy czwartek, 12 maja, na kampusie Akademii Obrony Narodowej. Musisz tam być! Start o 16:00.

VII edycja Majowych Wibracji przyniesie nam niecodzienną dawkę emocji, ponieważ na tegorocznej, juwenaliowej scenie pojawią się m.in.: Bomba Kaloryczna, Bisz, Gooral z zespołem Psio Crew, GrubSon oraz Zenon Martyniuk z grupą Akcent! Obiecujemy, że tego dnia warszawski Rembertów będzie najbardziej muzycznym miejscem w całej stolicy! Poza tym nie zabraknie u nas atrakcyjnych konkursów, interesujących wystawców i prawdziwie festiwalowego nastroju!

Do zobaczenia na al. gen. A. Chruściela „Montera” 103.

 

 

ip

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama