Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ursynalia Warsaw Student Festival 2016 [PROGRAM]

2016-05-24

Kompletnie nowa edycja Ursynaliów! W tym roku organizatorami są wyłącznie studenci, którzy postawili na różnorodność. Głównymi gwiazdami będą m.in. Kazik, KSU, Vavamuffin, Junior Stress, TEDE oraz Akcent. Artyści wystąpią na dwóch scenach- scenie głównej oraz LECH TentStage. A najlepsze, że wjazd jest za FREE!

Nie czekaj i wygeneruj własną wejściówkę na http://bilet.ursynalia.pl/

Studencki festiwal muzyczny odbywający się w Warszawie od 1983 roku.  Jest to jeden z największych festiwali studenckich w Europie. Organizatorem całej imprezy jest Samorząd Studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W tym roku studenci postawili na różnorodność muzyczną, a wjazd jest za FREE!

PROGRAM
Kto zagra na Scenie Głównej?

3 czerwca
POWERPLAY
JUNIOR STRESS
KSU
TABU
KAZIK
AKCENT

4 czerwca

LAUREAT STUDENT TALENT SHOW
CAŁA GÓRA BARWINKÓW
GRIZZLEE
FARBEN LEHRE
VAVAMUFFIN
TEDE

A na nowej scenie LECH TentStage pojawią się:

3 czerwca
22:00 – 01:00  HUNGRY HUNGRY MODELS

4 czerwca
22:00 – 1:00  WIXAPOL SA

BILETY
Żeby wejść za darmo wystarczy wygenerować własną wejściówkę na http://bilet.ursynalia.pl/. Po poprawnym wypełnieniu formularza generowany jest specjalny kod QR, który należy okazać wraz z legitymacją studencką w specjalnym punkcie na Kampusie SGGW. Tam otrzymacie opaskę i zostaniecie później przepuszczeni przez bramkę wejściową na teren festiwalu.

Osoby nie studiujące, zostaną zarejestrowane jako osoby towarzyszące. W momencie rejestracji muszą zdeklarować się z którym studentem przyjdą na Ursynalia, podając uczelnię i numer indeksu studenta wpisanego już do bazy. Osoba towarzysząca może odebrać opaskę dopiero wtedy, gdy student odbierze juz swoją. W tym roku osoby niepełnoletnie nie mogą wejść na teren festiwalu.

DOJAZD
Festiwal odbędzie się na terenie Kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) przy ulicy Nowoursynowskiej 161.
Organizatorzy sugerują dojście na piechotę ze stacji metra Ursynów.
Ponadto Uber przygotował specjalną promocję. Każdy uczestnik Ursynaliów może odebrać 50zł na przejazd. Wystarczy ściągnąć aplikację Uber na telefon i zarejestrować się wpisując kod URSYNALIA2016 na Uber.com/app.

JEDZENIE I NAPOJE
Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się FOOD TRUCKi, na których będzie można dokonywać zakupu produktów spożywczych.

APARAT FOTOGRAFICZNY
Na teren festiwalu można wnieść tylko amatorski aparat kompaktowy. Aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych, niezależnie od ich rozdzielczości, są dozwolone. Lustrzanki i aparaty ze zmienną optyką są zabronione. Profesjonalny sprzęt fotograficzny jest zabroniony. Ze sprzętem fotograficznym mają możliwość wejść tylko dziennikarze z akredytacją prasową.

PARASOLKI
Na teren festiwalu można wnieść tylko małe, składane parasolki. Wszystkie duże z metalowymi, drewnianymi i ostrymi zakończeniami są niedozwolone.

SEKTOR DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Podobnie jak w latach ubiegłych planowany jest specjalny sektor dla osób niepełnosprawnych.

RZECZY ZGUBIONE
Wszystkie rzeczy znalezione trafiają do budynku sztabu głównego festiwalu. Rzeczy zagubione będzie można również odebrać po festiwalu w biurze Samorządu Studentów SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 166 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (informacje o rzeczach odnalezionych pojawią się na stronie www.ursynalia.pl).

WYCHODZENIE Z TERENU FESTIWALU

Wchodząc należy okazać swój wygenerowany bilet ze strony http://bilet.ursynalia.pl/. Każdy uczestnik dostaje opaskę, dzięki której może swobodnie wychodzić i wchodzić ponownie na teren festiwalu.

 

ip

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama