Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zbliża się imprezowy dzień na SGH w Warszawie!

2017-04-19

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy dzień w imprezowym kalendarzu społeczności SGH. Szósta edycja Juwenaliów, bo o nich mowa, odbędzie się już 13 maja, na terenie Ogrodów Rektorskich SGH.

Jest to świetna impreza dla wszystkich spragnionych muzycznych wrażeń. Oprócz nich, dla uczestników przygotowany będzie piknik oraz strefa rozrywki, a po wszystkim spotykamy się na afterparty w klubie.  Wszystkie szczegóły zostaną ogłoszone niedługo. Wstęp na imprezę jest oczywiście darmowy.

Juwenalia SGH to inicjatywa, która bez przerwy się rozwija i co roku zapewnia (nie)zapomniane wrażenia. Nie zastanawiajcie się długo, tylko zbierzcie swoich znajomych i do zobaczenia 13 maja na Ogrodach Rektorskich SGH!

IP

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama