zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Studencie, przekonaj się, jakie złoża kariery możesz odkryć w PGNiG SA!

piątek, 26-05-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Studencie, przekonaj się, jakie złoża kariery możesz odkryć w PGNiG SA!
Poszukujesz wartościowych praktyk, chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe? Zapraszamy Cię do rozpoczęcia kariery w największej w Polsce firmie z branży naftowo-gazowej. Przyjdź na spotkanie informacyjne w dniu 02.06.2017 r. i dowiedz się więcej

Złoża Kariery to program edukacyjno- stażowy realizowany  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA kierowany do studentów i absolwentów wszystkich kierunków studiów. Celem Programu jest umożliwienie młodym ludziom zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej stabilnej spółce o wieloletniej tradycji, obecnej w indeksie giełdowym największych polskich firm (WIG 20). W ramach programu oferujemy praktyki w wybranych Departamentach Centrali PGNiG SA i Oddziale Obrotu Hurtowego w Warszawie oraz możliwość uczestnictwa w wydarzeniach o charakterze edukacyjnym, wspierających proces budowy ścieżki kariery.
 

Oferta praktyk
W ramach bieżącej edycji Programu prowadzona jest  rekrutacja na płatne praktyki do 13 działów w Centrali Spółki i Oddziału Obrotu Hurtowego. Szczegółowe informacje na temat oferty są dostępne na  stronie www.zlozakariery.pl. Aplikacje można przesyłać do 11.06.2017 r.
 

Spotkanie informacyjne
Chcesz dowiedzieć się więcej o PGNiG SA i sprawdzić czy warto aplikować – przyjdź na spotkanie informacyjne w dniu 02.06.2017 r. Wydarzenie będzie składało się z krótkich prezentacji na temat działów, które biorą udział w rekrutacji oraz sesji otwartej, podczas której wszyscy chętni będą mogli bezpośrednio porozmawiać z opiekunami praktyk. Będzie to także świetna okazja do tego, by dowiedzieć się więcej o Spółce i założeniach Programu „Złoża Kariery”.
Odkręć kurek historii
Istotną częścią spotkania informacyjnego będzie gra terenowa w klimacie przedwojennej Warszawy. Podczas gry  uczestnicy wyruszą w podróż w czasie po fascynujących i nieraz zaskakujących dziejach Gazowni Warszawskiej, na terenie której znajduje się obecnie siedziba Spółki. W niedostępnych na co dzień zakamarkach takich jak: schron przeciwatomowy, zabytkowa Wieża Ciśnień czy wnętrze komina czekają na nich zadania, które pozwolą im poznać bliżej ponad 130-letnią historię kompleksu przy ulicy Marcina Kasprzaka 25. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w grze. Szczegółowe informacje i zapisy są możliwe na stronie www.zlozakariery.pl

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.zlozakariery.pl i Facebooka https://www.facebook.com/zloza.kariery


Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama