Zmień miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Fantastyczne zwierząt i jak je znaleźć" - premiera DVD i spotkanie z Anna Dereszowską

Kiedy2017-04-11 godzina 17:00
Za ileWstęp wolny
GdzieEmpik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122
Warszawa
"Fantastyczne zwierząt i jak je znaleźć" - premiera DVD i spotkanie z Anna Dereszowską

Nagrodzony Oscarem, najnowszy film ze świata magii J.K. Rowling „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” debiutuje na Blu-ray i DVD. Z okazji premiery, 11 kwietnia w salonie Empik Junior w Warszawie, na wszystkich fanów tego magicznego uniwersum będzie czekało wiele atrakcji. 

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera™. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara (Teoria wszystkiego, Dziewczyna z portretu) Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter. 

Na spotkaniu pojawią się gwiazdy dubbingu filmu – Anna Dereszowska i Marieta Żukowska – oraz twórcy polskiej edycji książkowej scenariusza. Będzie też można wygrać unikalne nagrody filmowe. To także możliwość spotkania z cosplayerami ze świata magii J.K. Rowling oraz zaprezentowania własnego stroju z epoki Newta Scamandera.

Aktualne wydarzenia Kino
DataWydarzenieMiejsce
2017-06-25Pokaz specjalny filmu "Volta" w Kinie AtlanticKino Atlantic
2017-06-26
-
2017-08-31
5. Wakacje w Kinie PrahaKino Praha
Zobacz inne wydarzenia

Zapowiedzi

Powiernik królowej

Reżyser: Stephen Frears
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA/Wielka Brytania
W kinach od: 15-09-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama