Kino
"Fantastyczne zwierząt i jak je znaleźć" - premiera DVD i spotkanie z Anna Dereszowską

"Fantastyczne zwierząt i jak je znaleźć" - premiera DVD i spotkanie z Anna Dereszowską

  • 2017-04-11, , godzina 17:00
  • Wstęp wolny
  • Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

Nagrodzony Oscarem, najnowszy film ze świata magii J.K. Rowling „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” debiutuje na Blu-ray i DVD. Z okazji premiery, 11 kwietnia w salonie Empik Junior w Warszawie, na wszystkich fanów tego magicznego uniwersum będzie czekało wiele atrakcji. 

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera™. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara (Teoria wszystkiego, Dziewczyna z portretu) Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter. 

Na spotkaniu pojawią się gwiazdy dubbingu filmu – Anna Dereszowska i Marieta Żukowska – oraz twórcy polskiej edycji książkowej scenariusza. Będzie też można wygrać unikalne nagrody filmowe. To także możliwość spotkania z cosplayerami ze świata magii J.K. Rowling oraz zaprezentowania własnego stroju z epoki Newta Scamandera.

Mapa

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
"Księżna" - wizualne cudo
"Księżna" - wizualne cudo

Keira Knightley w najlepszej roli w karierze i Ralph Fiennes dają nam rozrywkę na bardzo wysokim poziomie. Mocna rekomendacja!

Najbardziej wyczekiwane komedie w 2016 roku
Najbardziej wyczekiwane komedie w 2016 roku

Na liście najbardziej wyczekiwanych filmów w 2016 roku, znalazły się liczne komedie. Zobaczcie, z czego się pośmiejemy!

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"
Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"

Dla fanek, które nie mogą się doczekać informacji o ekranizacji książki została ujawniona przybliżona data premiery filmu.