Zmień miasto
Literatura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Spotkanie z Dorotą Sumińską

Kiedy2017-03-21 godzina 18:00
Za ilewstęp wolny
GdzieEmpik Junior, ul. Marszałkowska 116/122
Warszawa
Spotkanie z Dorotą Sumińską

Najbardziej znana polska weterynarz oraz dziennikarka zabiera czytelników w egzotyczną podróż. Dorota Sumińska odbyła właśnie wyprawę do Kolumbii, Peru i Brazylii. Relację postanowiła przedstawić  w najnowszej książce „Balią przez Amazonkę” (Wydawnictwo Literackie). Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 21 marca w salonie Empik Junior w Warszawie.

Jak wysoką pozycję mają kobiety w społeczeństwie kolumbijskim? Jak wygląda spotkanie z nietoperzem-wampirem? Które ze zwierząt jest bardziej urokliwe: różowy delfin czy małpa wełniak? Na te pytania w sposób anegdotyczny, nienachlany, a przede wszystkim ciekawy postanowiła odpowiedzieć Dorota Sumińska. Autorka w  książce snuje opowieści o przyrodzie, losie zwierząt i wpływie człowieka na środowisko naturalne, które nierzadko są niebezpieczne. W książce znajdujemy bogatą i trafną refleksję na temat zmian cywilizacyjnych. „Balią przez Amazonkę” przenosi czytelników do zachwycającego świata wiecznie żywej dżungli.

Dorota Sumińska – lekarz weterynarii z wieloletnią praktyką, psycholog zwierzęcy z zamiłowania, od kilku lat prowadząca popularne radiowe i telewizyjne programy o zwierzętach.  Autorka poradników i książek o zwierzętach.

Aktualne wydarzenia Literatura
DataWydarzenieMiejsce
2017-05-09Zygmunt i Filip Chajzer - spotkanie autorskieempik Junior, ul. Marszałkowska 116/122
2017-05-10Wieczór z Haliną Poświatowską w Nowym Świecie MuzykiNowy Świat Muzyki, ul. Nowy Świat 63
2017-05-26
-
2017-05-28
Ogólnopolski Zlot Fabrycznej Zony Twierdza Modlin - Nowy Dwór Mazowiecki Warszawa Modlin Smart City
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama