Zmień miasto
Literatura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Spotkanie z Talantem Dujszebajewem

Kiedy2017-02-20 godzina 18:00
Za ilewstęp wolny
GdzieEmpik Junior, ul. Marszałkowska 116/122
Warszawa
Spotkanie z Talantem Dujszebajewem

Uważa, że przyszłość należy tylko do tych, którzy wierzą w swoje marzenia. On sam skoncentrował się na celu i osiągnął w sporcie bardzo wiele. Talant Dujszebajew opowiedział w wywiadzie-rzece Agnieszce Goli-Rakowskiej o swoich dwóch twarzach – trenera i męża. Z okazji premiery książki „Prawdziwy talent. Biografia legendy piłki ręcznej i trenera Reprezentacji Polski Talanta Dujszebajewa” (Burda Publishing Polska) spotka się z czytelnikami 20 lutego w salonie Empik Junior w Warszawie.

Nie istnieją dla niego drugie lub trzecie miejsca. Piłkę ręczną widzi jak w Matrixie i tego też oczekuje od swoich zawodników. Jako zawodnik oraz trener zdobył wiele tytułów, ale nie spoczywa na laurach. Publiczność zna tylko twarz, którą pokazuje na boisku. Jaki jest poza nim? Talant Dujszebajew o swoich słabościach, potrzebie zamiany wyrazu „ja” na „my” oraz o tym dlaczego jest takim cholerykiem, opowiedział Agnieszce Goli-Rakowskiej.

Talant Dujszebajew – legenda piłki ręcznej, jeden z najlepszych zawodników i trenerów świata, obecnie trener reprezentacji Polski. Jest poliglotą, biegle mówi w języku kirgiskim, rosyjskim, hiszpańskim, niemieckim, angielskim oraz polskim.

Aktualne wydarzenia Literatura
DataWydarzenieMiejsce
2017-03-29Spotkanie z Iloną GołębiewskąKsięgarnia Wydawnictwa MUZA ul. Żelazna 28/30
2017-03-30Spotkanie z Katarzyną Burzyńską - Sychowiczempik Nowy Świat, Warszawa, ul. Nowy Świat 15/17
2017-04-01Mamed Khalidov, Szczepan Twardoch - promocja książkiempik Arkadia, Warszawa, al. Jana Pawła II 82
2017-04-05Spotkanie z Katarzyną Olubińskąempik Nowy Świat, Warszawa, ul. Nowy Świat 15/17
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama