Literatura
Katarzyna Pakosińska w warszawskim Empiku

Katarzyna Pakosińska w warszawskim Empiku

  • 2017-06-21, , godzina 18:00
  • Empik Nowy Świat, ul. Nowy Świat 15/17 , Warszawa

Opis

W Empiku w Warszawie 21 czerwca odbędzie się spotkania z Katarzyną Pakosińską. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Najnowsza książka Katarzyny Pakosińskiej „Samaradiso. Arabeski na temat Gruzji w dialogu z alter ego spisane” powstała z miłości autorki do Gruzji, jednego z najpiękniejszych zakątków na świecie. „Samaradiso” to wzruszająca, dowcipna i barwna opowieść. Jej rytm wyznaczają pory dnia, prowokując historie i anegdoty opowiadane przez bohaterkę i jej alter ego. Jest to bardzo osobista podróż do wnętrza Gruzji. Zilustrowana niepowtarzalnymi zdjęciami z prywatnego albumu autorki oraz fotografiami opowiedzianymi światłem przez George’a Darchiashvilego.

Mapa

Ostatnio czytane
"Śladem zdrodni" już w księgarniach
"Śladem zdrodni" już w księgarniach

Nikt nigdy nie miał poznać tej tajemnicy…

Z anoreksją mi do twarzy?
Z anoreksją mi do twarzy?

Może kiedy Klara będzie idealna, jej ojciec wreszcie uśmiechnie się do niej, pogłaszcze po głowie, pokocha? Może przestanie nazywać ją „ścierwem" i wpychać głowę do talerza. Może...

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?