Literatura
Młodziej, piękniej, zdrowiej - spotkanie z Julitą Bator

Młodziej, piękniej, zdrowiej - spotkanie z Julitą Bator

  • 2017-04-25, , godzina 18:00
  • Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

W codziennej gonitwie pełnej obowiązków często brakuje czasu, aby prawidłowo zadbać o siebie. A przecież każda kobieta pragnie jak najdłużej czuć się piękna i młoda, a przede wszystkim cieszyć się dobrym zdrowiem. Julita Bator tym razem podpowiada jak zadbać o urodę w poradniku „Młodziej. Piękniej. Zdrowiej”. Z okazji premiery książki spotka się z czytelnikami w salonie Empik Junior w Warszawie już 25 kwietnia.

Julita Bator udowadnia, że tak naprawdę niewielka zmiana codziennych nawyków i zastosowanie się do kilku małych porad pozwala na długo zachować jędrną skórę i zdrowy, piękny wygląd a także wydłuża nasze życie. „Młodziej. Piękniej. Zdrowiej” to zbiór najlepszych i sprawdzonych przez autorkę sposobów na to, aby bez zbędnego wysiłku i poświęcenia dużej ilości czasu, wyglądać niesamowicie. Autorka, która zrewolucjonizowała myślenie o zdrowym żywieniu, podzieli się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Gdzie znaleźć kolagen? Jak przygotować warzywne bomby witaminowe? Co wsypać do kąpieli, aby zrobić detoks skóry? Te i inne odpowiedzi znajdą czytelnicy, w pełnym wskazówek i przepisów na piękno poradniku. 

Mapa

Ostatnio czytane
Antologia "2018" zbiera najlepsze polskie opowiadania
Antologia "2018" zbiera najlepsze polskie opowiadania

To zbiór opowiadań wyróżnionych w konkursie 12. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania.

Nadchodzi nowa, pełnokrwista seria kryminalna
Nadchodzi nowa, pełnokrwista seria kryminalna

Już 18 maja premiera pierwszej części trylogii kryminalnej Roberta Ostaszewskiego - "Zginę bez ciebie"!

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?