Literatura

Nadia Sawczenko w Polsce

  • 2017-05-21
  • Stadion Narodowy, al. Poniatowskiego 1, Warszawa

Opis

Podczas Warszawskich Targów Książki gościem wydawnictwa będzie Nadia Sawczenko, ukraińska pilotka, więzień Putina. Wydawnictwo Edipresse Książki serdecznie zaprasza!

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 21 maja o godzinie 11.30 na Stadionie Narodowym w sektorze D10 na stoisku 81, gdzie Nadia Sawczenko będzie podpisywać książkę "Ukraina moja miłość" ze współautorem wywiadu-rzeki, Jarosławem Junko.

Mapa

Ostatnio czytane
Adam Zdrodowski: "Jesień Zuzanny"
Adam Zdrodowski: "Jesień Zuzanny"

W "Jesieni Zuzanny" poeta opowiada o tym, jak bardzo można zaangażować się w życie i jak bardzo można zawieść się w nadziei na odwzajemnienie tej miłości.

W poszukiwaniu św. Graala
W poszukiwaniu św. Graala

Bohaterowie Bernarda Cornwella są ludźmi z krwi i kości: czasem zdradzieccy, czasem szlachetni, zaślepieni miłością albo nienawiścią.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja