Literatura
"Pieśń jutra" - spotkanie z Samanthą Shannon

"Pieśń jutra" - spotkanie z Samanthą Shannon

  • 2017-04-26, , godzina 18:00
  • Empik Nowy Świat, ul. Nowy Świat 15/17 , Warszawa

Opis

Debiutancka powieść, będąca zarazem pierwszą częścią cyklu „Czas Żniw” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków, a prawa do jej ekranizacji kupiła wytwórnia 20th Century Fox. Samantha Shannon powraca z kolejnym wyczekiwanym, trzecim już tomem „Czas Żniw. Tom 3. Pieśń Jutra”. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami w salonie Empik Nowy Świat już 26 kwietnia. 

Młoda pisarka o ogromnych ambicjach powróciła z nowym tytułem bestsellerowego cyklu „Czas żniw”. Jest to wizja niedalekiej przyszłości, w której na terenie Wielkiej Brytanii powstaje totalitarne państwo Sajon. Jedynym jego celem jest zwalczyć wszelkie przejawy jasnowidzenia. Tą właśnie umiejętnością obdarowana jest główna bohaterka. Dystopijna wizja świata, w którym rozgrywa się akcja powieści, jest wyrazem imponującej wyobraźni Samanthy Shannon. Autorka wciąga czytelnika w szczegółowo wykreowany świat, który każdy będzie odkrywał z zapartym tchem.

 

  


Mapa

Ostatnio czytane
Antologia "2018" zbiera najlepsze polskie opowiadania
Antologia "2018" zbiera najlepsze polskie opowiadania

To zbiór opowiadań wyróżnionych w konkursie 12. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania.

Nadchodzi nowa, pełnokrwista seria kryminalna
Nadchodzi nowa, pełnokrwista seria kryminalna

Już 18 maja premiera pierwszej części trylogii kryminalnej Roberta Ostaszewskiego - "Zginę bez ciebie"!

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?