Literatura
"Pieśń jutra" - spotkanie z Samanthą Shannon

"Pieśń jutra" - spotkanie z Samanthą Shannon

  • 2017-04-26, , godzina 18:00
  • Empik Nowy Świat, ul. Nowy Świat 15/17 , Warszawa

Opis

Debiutancka powieść, będąca zarazem pierwszą częścią cyklu „Czas Żniw” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków, a prawa do jej ekranizacji kupiła wytwórnia 20th Century Fox. Samantha Shannon powraca z kolejnym wyczekiwanym, trzecim już tomem „Czas Żniw. Tom 3. Pieśń Jutra”. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami w salonie Empik Nowy Świat już 26 kwietnia. 

Młoda pisarka o ogromnych ambicjach powróciła z nowym tytułem bestsellerowego cyklu „Czas żniw”. Jest to wizja niedalekiej przyszłości, w której na terenie Wielkiej Brytanii powstaje totalitarne państwo Sajon. Jedynym jego celem jest zwalczyć wszelkie przejawy jasnowidzenia. Tą właśnie umiejętnością obdarowana jest główna bohaterka. Dystopijna wizja świata, w którym rozgrywa się akcja powieści, jest wyrazem imponującej wyobraźni Samanthy Shannon. Autorka wciąga czytelnika w szczegółowo wykreowany świat, który każdy będzie odkrywał z zapartym tchem.

 

  


Mapa

Polecamy
Ostatnio dodane
Zapach Oliwii
"Zapach Oliwii" - thriller New Adult od Catherine Reiss wkrótce w księgarniach

Książka porusza ważne tematy, takie jak żałoba, uzależnienie od narkotyków czy toksyczne relacje.

Tinder jajko
AI swata lepiej niż człowiek? "Tinder jajko" da nam odpowiedź

Michał Toczyński napisał powieść science fiction o bardzo niedalekiej przyszłości.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.