Literatura
Spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską

Spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską

  • 2017-12-10, , godzina 12:00
  • Wstęp wolny
  • Empik Junior u. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

Niezwykła podróżniczka i autorka telewizyjnej serii „Kobieta na krańcu świata” – Martyna Wojciechowska zabiera czytelników na trzecią wycieczkę śladami niezwykłych zwierząt. Już 10 grudnia podczas spotkania w salonie Empik Junior w Warszawie autorka opowie publiczności o swojej nowej książce „Zwierzaki świata. Część 3”.

Martyna Wojciechowska zabiera czytelników w podróż przez bezkresne stepy Mongolii, żeby poznali orlicę, która jest prawdziwą królową nieba. Fascynaci świata zwierząt zanurkują w szmaragodowych wodach Belize, gdzie mieszka krokodyl, który szuka przyjaciół, a także wezmą udział w wyborach miss kawii. Pewna zakochana i urocza żyrafa będzie towarzyszyć czytelnikom przy oglądaniu zachodu słońca w delcie rzeki Okawango. Te opowieści bawią i uczą dbałości o naturę.

Martyna Wojciechowska – podróżniczka, prezenterka telewizyjna, dziennikarka i pisarka. Jedna z trzech polek, która zdobyła koronę Ziemi. Od 2007 do 2017 roku redaktor naczelna polskiej edycji National Geographic i National Geographic Traveler.

Ostatnio dodane
Assassin’s Creed: Pustynna przysięga
"Assassin's Creed: Pustynna przysięga" - nowa książka dla fanów uniwersum asasynów

Powieść jest oficjalnym prequelem gry Assassin's Creed Origins.

Czarne Południe
"Czarne Południe" - nowa powieść Pawła Kornewa niebawem w księgarniach

Jeżeli nie zabije cię kula, to dobije cię czar. Nie osmali cię ogień, to skapiejesz na mrozie.

Kupony i kody rabatowe