Literatura
Spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską

Spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską

  • 2017-12-10, , godzina 12:00
  • Wstęp wolny
  • Empik Junior u. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

Niezwykła podróżniczka i autorka telewizyjnej serii „Kobieta na krańcu świata” – Martyna Wojciechowska zabiera czytelników na trzecią wycieczkę śladami niezwykłych zwierząt. Już 10 grudnia podczas spotkania w salonie Empik Junior w Warszawie autorka opowie publiczności o swojej nowej książce „Zwierzaki świata. Część 3”.

Martyna Wojciechowska zabiera czytelników w podróż przez bezkresne stepy Mongolii, żeby poznali orlicę, która jest prawdziwą królową nieba. Fascynaci świata zwierząt zanurkują w szmaragodowych wodach Belize, gdzie mieszka krokodyl, który szuka przyjaciół, a także wezmą udział w wyborach miss kawii. Pewna zakochana i urocza żyrafa będzie towarzyszyć czytelnikom przy oglądaniu zachodu słońca w delcie rzeki Okawango. Te opowieści bawią i uczą dbałości o naturę.

Martyna Wojciechowska – podróżniczka, prezenterka telewizyjna, dziennikarka i pisarka. Jedna z trzech polek, która zdobyła koronę Ziemi. Od 2007 do 2017 roku redaktor naczelna polskiej edycji National Geographic i National Geographic Traveler.

Mapa

Ostatnio czytane
Premiera opowiadań z Uniwersum Metro 2033 [WIDEO]
Premiera opowiadań z Uniwersum Metro 2033 [WIDEO]

2 marca to ważny dzień dla wszystkich czytelników książek z serii Uniwersum Metro 2033. Ukazują się aż dwie pozycje do nich skierowane.

Nicholas Sparks w Warszawie!
Nicholas Sparks w Warszawie! Warszawa

Sparks jest jednym z trzech najlepiej zarabiających pisarzy w USA, ma własny odrzutowiec i został okrzyknięty najprzystojniejszym amerykańskim autorem.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja
Polecamy