Literatura
Spotkanie z aktorami serialu Rodzinka.pl

Spotkanie z aktorami serialu Rodzinka.pl

  • 2018-01-05, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Empik Arkadia al. Jana Pawła II 82, Warszawa

Opis

Spotkania przy stole w kuchni to nieodłączny element dnia, bez którego nie obejdzie się żadna zgrana familia. Uwielbiani przez widzów serialowi Boscy postanowiła otworzyć podwoje swojej kuchni dla fanów. Bohaterowie serialu Rodzinka.pl opowiedzą o swoich ulubionych daniach, niezawodnych przepisach i pierwszym tomie serii kulinarnej „Gotuj z Rodzinką.pl” (Dream Books) już 5 stycznia w salonie Empik Arkadia w Warszawie.

Na kartach tej apetycznej książki miłośnicy serialu znajdą ponad 100 przepisów na każda okazję. Zestaw przepisów na cały tydzień – śniadania, obiady, kolacje, dla małych i dużych. W kuchni króluje mama Natalia, ale każdy ma swoje kulinarne typy. Tata Ludwik lubi schabowe, a Kacper pierogi dziadka. W książce są także przepisy na boskie desery – a całość opisana jest tak, żeby poczuć się jak u Boskich w kuchni na ul. Pokrętnej 13!

Rodzinka.pl – popularny serial familijny, opisujący perypetie rodziny Boskich: taty Ludwika, mamy Natalii i synów Tomka, Kuby i Kacpra. Emitowany od 2011 roku na kanale TVP2.

Mapa

Ostatnio dodane
Więzień labiryntu - Lek na śmierć
Książka "Więzień labiryntu - Lek na śmierć" teraz z okładką filmową

W związku z premierą kinową przygotowano nowe wydanie przeboju literatury młodzieżowej.

Martwa jesteś piękna
"Martwa jesteś piękna" - książka o zabijaniu w miejscach publicznych

Powieść autorstwa Belindy Bauer to inteligentny i trzymający w napięciu thriller.