Literatura
Spotkanie z Anną Seniuk

Spotkanie z Anną Seniuk

  • 2017-02-08, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23, Warszawa

Opis

Serdecznie zaproaszmy do warszawskiego PROMu Kultury na spotkanie z Anną Seniuk. Aktorka opowie o sobie i o książce "Nietypowa baba jestem", której jest bohaterką. Spotkanie odbędzie się 8 lutego.

Książka napisała córka Anny Seniuk - Magdalena Małecka. Anna Seniuk  - znana z powściągliwości, po raz pierwszy szczerze mówi o swoim prywatnym życiu, walce z chorobą, teatrze, pasjach, miłości i drodze do kariery. Z miłości porzuciła rolę, która trafia się aktorce raz na sto lat. Aż trzykrotnie, o mały włos nie straciła życia.  Dziś nie boi się opowiedzieć o swoich życiowych zmaganiach.

Mapa

Ostatnio czytane
Aneta Jadowska - koncertowy wieczór autorski
Aneta Jadowska - koncertowy wieczór autorski Warszawa

24 lutego, w klubie Chwila odbył się jedyny w swoim rodzaju "grungowy" wieczór autorski Anety Jadowskiej, twórczyni powieści "Bogowie muszą być szaleni".

Skandalista Weller i jego nieprzyzwoity Samowar
Skandalista Weller i jego nieprzyzwoity Samowar

Taka konwencja, taka radziecka karma. Do mnie to jednak nie trafia, a jedyne, z czym będę odtąd kojarzyć Wellera, to niestety obsceniczne sceny z siostrą Maszą czy Nadieżdą Krupską.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?