Literatura
Spotkanie z Tadeuszem Woźniakiem

Spotkanie z Tadeuszem Woźniakiem

  • 2017-02-09, , godzina 18:00
  • Empik Junior ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

Już 9 lutego odbędzie się spotkanie z Tadeuszem Woźniakiem, autorem ponadczasowego przeboju "Zegarmistrz światła" oraz Witoldem Górką, który przeprowadził z nim wywiad-rzekę. Z okazji premiery książki panowie spotkają się z czytelnikami w salonie Empik Junior w Warszawie.

Tadeusz Woźniak od kilkudziesięciu lat gości na scenie muzycznej. Jego ponadczasowe piosenki przetrwały do dziś. Jak wyglądało jego życie opowiedział Witoldowi Górce w wywiadzie-rzece „Zegarmistrz światła”. W rozmowie muzyk przybliża swoją twórczość oraz ludzi, którzy towarzyszyli mu na jego życiowej ścieżce. Nie unika spraw osobistych, takich jak stosunek do religii czy doświadczenia z używkami. To barwna, pełna anegdot opowieść o życiu artysty, wielopłaszczyznowo ukazująca historię polskiego rocka.


Mapa

Ostatnio czytane
Aneta Jadowska - koncertowy wieczór autorski
Aneta Jadowska - koncertowy wieczór autorski Warszawa

24 lutego, w klubie Chwila odbył się jedyny w swoim rodzaju "grungowy" wieczór autorski Anety Jadowskiej, twórczyni powieści "Bogowie muszą być szaleni".

Skandalista Weller i jego nieprzyzwoity Samowar
Skandalista Weller i jego nieprzyzwoity Samowar

Taka konwencja, taka radziecka karma. Do mnie to jednak nie trafia, a jedyne, z czym będę odtąd kojarzyć Wellera, to niestety obsceniczne sceny z siostrą Maszą czy Nadieżdą Krupską.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?