Literatura
Żulczyk, Bonda i Miłoszewski - podpisywanie książek

Żulczyk, Bonda i Miłoszewski - podpisywanie książek

  • 2017-12-16, , godzina 13:00
  • wstęp wolny
  • Empik Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, Warszawa

Opis

Książka jest zawsze dobrym prezentem świątecznym, a książka z autografem nada mu jeszcze bardziej osobisty i wyjątkowy charakter. Już 16 grudnia Empik da czytelnikom niepowtarzalną okazję do zdobycia autografów bestsellerowych i uwielbianych polskich autorów. Jakub Żulczyk, Katarzyna Bonda i Zygmunt Miłoszewski będą podpisywać swoje książki w witrynie salonu Empik Galeria Mokotów w Warszawie.

Spotkanie z twórcami takich powieści jak „Wzgórze psów”, „Pochłaniacz” czy „Jak zawsze” będzie okazją do zdobycia naprawdę wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Egzemplarze ulubionych książek z autografami twórców uszczęśliwią każdego mola książkowego. Już teraz nie trzeba się głowić nad prezentami świątecznymi, wystarczy pojawić się w warszawskim salonie Empik 16 grudnia.

Godziny w jakich autorzy będą podpisywać książki:

Jakub Żulczyk – 13.00-15.00;

Katarzyna Bonda – 15.00-17.00;

Zygmunt Miłoszewski – 17.00-19.00

Jakub Żulczyk – polski pisarz i eseista, jako autor książek zadebiutował 2007 roku. Do tej pory wydał siedem powieści. Najnowsza powieść Żulczyka to „Wzgórze psów” (Świat Książki). Jest także współscenarzystą serialu „Belfer”.

Katarzyna Bonda – polska autorka bestsellerowych kryminałów.  Za książkę „Sprawa Niny Frank” była nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru. Najnowsza powieść autorki to trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej „Lampiony” (Muza).

Zygmunt Miłoszewski – polski powieściopisarz i publicysta, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, laureat Paszportu Polityki. Autor powieści kryminalnych, m.in. trylogii o prokuratorze Teodorze Szackim. Najnowsza książka autora to powieść groteskowo-romantyczna „Jak zawsze” (W.A.B.)

16 grudnia, godzina 13.00-19.00

Empik, Galeria Mokotów

ul. Wołoska 12, Warszawa

Mapa

Ostatnio czytane
Premiera opowiadań z Uniwersum Metro 2033 [WIDEO]
Premiera opowiadań z Uniwersum Metro 2033 [WIDEO]

2 marca to ważny dzień dla wszystkich czytelników książek z serii Uniwersum Metro 2033. Ukazują się aż dwie pozycje do nich skierowane.

Nicholas Sparks w Warszawie!
Nicholas Sparks w Warszawie! Warszawa

Sparks jest jednym z trzech najlepiej zarabiających pisarzy w USA, ma własny odrzutowiec i został okrzyknięty najprzystojniejszym amerykańskim autorem.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja
Polecamy