Literatura
Zygmunt i Filip Chajzer - spotkanie autorskie

Zygmunt i Filip Chajzer - spotkanie autorskie

  • 2017-05-09, , godzina 18:00
  • empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

Zygmunt i Filip Chajzerowie, ojciec i syn, znani i lubiani dziennikarze, tym razem w nowej roli jako autorzy wspólnej książki "Chajzerów dwóch". Organizatorzy zapraszają na spotkanie autorskie, które odbędzie się 9 maja w Empiku Junior w Warszawie.

"Chajzerów dwóch" to książka o tym, jak dobrze mieć wspaniałą rodzinę, a przede wszystkim rodziców. Jakie to wielkie szczęście. Bo właśnie rodzice kształtują to, jacy jesteśmy, jacy będziemy, wpływają na to, jaki mamy charakter, upodobania, gust a nawet to w jakim środowisku się obracamy. Od ich rozmowy, pełnej humoru, ciekawych anegdot i rodzinnych historii trudno się oderwać!

 

Mapa

Ostatnio czytane
Romans nauczyciela z uczennicą w powieści Bartkowskiej
Romans nauczyciela z uczennicą w powieści Bartkowskiej

Krnąbrna nastolatka i wypalony czterdziestoparolatek - czy mogą być pokrewnymi duszami, sobie przeznaczonymi? I czy mają szansę na miłość szczęśliwą, jeśli ona jest uczennicą, a on, Wiktor, jej nauczycielem i wychowawcą?

Amerykański koszmar
Amerykański koszmar

Powieść Edwarda Redlińskiego w klasyczny sposób ukazuje emigranckie piekiełko - strach, śmiech, rozpacz, oszustwa

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?