Literatura
Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Maria Moneta-Malewska

Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Maria Moneta-Malewska

  • 2017-03-01, , godzina 18:30
  • wstęp wolny
  • Empik Nowy Świat Warszawa, Nowy Świat 15/17, Warszawa

Opis

Zapraszamy na potrójną premierę i spotkanie z trzema wybitnymi postaciami polskiej psychologii, psychoterapii i coachingu: Wojciechem Eichelbergerem oraz Marią Monetą-Malewską i Renatą Arendt-Dziurdzikowską. 1 marca ukazują się nakładem wydawnictwa Drzewo Babel trzy publikacje, których Eichelberger jest współautorem: „Co z tym światem”, „Być tutaj” oraz „Alchemia Alchemika”. Każdą z nich pomysłodawca Instytutu Psychoimmunologii przygotował z inną autorką i każda może stać się przewodnikiem po nas samych: naszych lękach, marzeniach i tęsknotach. Ostatni tytuł to rodzaj przewodnika po podręczniku poszukiwania sensu życia, bo tym właśnie stał się dla wielu czytelników „Alchemik” Paula Coelho. Na czym polega tajemnica tej książki?

Mapa

Ostatnio dodane
Zobacz, na czym dokładnie polega kształcenie dualne!
Znamy program 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Poezji Silesius

W programie znajdziemy m.in. wydarzenia z okazji Roku Czesława Miłosza, premiery książek, spotkania autorskie, czytania wierszy i koncerty.

nagroda literacja warszawy
Ogłoszono nominacje do 17. Nagrody Literackiej Warszawy

Laureatów poznamy w czerwcu 2024 roku.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.