BRANŻE
ID:236766

Asystent administracji (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FZ86WAAT

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-11-06

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wsparcie działu sprzedaży w zakresie organizowania szkoleń, materiałów marketingowych,
  • zarządzanie, rezerwowanie sal konferencyjnych,
  • wsparcie w zarządzaniu flotą samochodową,
  • odbieranie, wysyłanie poczty,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • profesjonalna obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
  • bieżące prace administracyjno-biurowe.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom min. C1),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim (min. 2 lata),
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom komunikatywności,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo umowa o pracę.

Obowiązki:wsparcie działu sprzedaży w zakresie organizowania szkoleń, materiałów marketingowych,
zarządzanie, rezerwowanie sal konferencyjnych,
wsparcie w zarządzaniu flotą samochodową,
odbieranie, wysyłanie poczty,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
profesjonalna obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:biegła znajomość języka angielskiego (poziom min. C1),
doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim (min. 2 lata),
wysoka kultura osobista,
umiejętność pracy w zespole,
wysoki poziom komunikatywności,
bardzo dobra znajomość pakietu Office.

Oferujemy:pracę w międzynarodowym środowisku,
możliwość rozwoju w strukturach firmy,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo umowa o pracę.