BRANŻE
ID:234842

Asystent do działu Business

Firma: G-Force

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-07-20

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:9 - 17
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

Firma Rekrutacyjna, realizująca procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą.

Poszukuje - w związku z rozwojem firmy, osoby na stanowisko:

Asystent/-ka / Pracownik Wsparcia Sprzedaży w dziale Business

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy ukierunkowanej na realizację planów (umawianie spotkań)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność, systematyczność, dokładność w codziennej pracy
  • Studenci zaoczni mile widziani
  • Studenci dzienni do października

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w kontaktach telefonicznych i mailowych z Klientem, w działaniach marketingowych.
  • Osób które chcą się rozwijać i nabierać doświadczenia zawodowego.
  • Osób które nie lubią monotonii i chcą uczyć się nowych rzeczy.
  • Osób które w przyszłości chciałyby awansować.
  • Osób które poważnie podchodzą do poleconych im zadań i obowiązków.

Oferujemy:

  • Forma umowy zlecenie / o pracę
  • Praca w systemie 8 godz.
  • Elastyczny system pracy.
    (9:00 - 17:00) / (8:00 - 16:00)
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Coaching z zewnętrznym trenerem sprzedaży
  • Narzędzia pracy (laptop,telefon) również do użytku Prywatnego
  • Wynagrodzenie + Atrakcyjna - Konkurencyjna Premia za spotkanie
  • Miejsce pracy - Warszawa, dzielnica biurowa Mokotów