BRANŻE
ID:227723

Asystent/ka Działu Księgowości

Opis firmy:

Panasonic jest jednym z największych na świecie wiodących producentów sprzętu elektronicznego w trzech obszarach: konsumenckim, biznesowym i przemysłowym.

Panasonic rozpoczął działalność w Polsce w 1993 r. Od kwietnia
2008 r. polski oddział firmy odpowiada również za operacje
biznesowe w krajach bałtyckich. Od 1 kwietnia 2014 r. jest również odpowiedzialny za sprzedaż i marketing na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej - łącznie 17 krajów.

Opis stanowiska:

Panasonic Marketing Europe Oddział w Polsce poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko Asystenta/Asystentki w
Dziale Księgowości.

Praca na czas określony 6 miesięcy – możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
• Archiwizowanie, segregowanie i układanie dokumentów księgowych
• Drukowanie faktur korygujących sprzedaż
• Rozsyłanie faktur korygujących sprzedaż
• Prowadzenie ewidencji potwierdzeń odbioru faktur korygujących sprzedaż,
• Pomoc w przygotowaniu dokumentacji SOX
• Pomoc w innych pracach w dziale księgowości o charakterze asystenckim

Oczekujemy:

Wymagania:
• Rozpoczęta nauka w szkołach o profilach ekonomicznych
• Podstawowa wiedza z rachunkowości oraz zakresu organizacji pracy działów księgowości
• Znajomość języka angielskiego,
• Dobra znajomość programu MS Excel,
• Skrupulatność, dokładność, terminowość, bardzo dobre zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

Oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę zlecenie,
• Możliwość zdobycia doświadczenia (stażu) w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,
• Możliwość sprawdzenia w praktyce swojej wiedzy i umiejętności.