BRANŻE
ID:236302

Asystent/ka do prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci

Firma: LittleMaster

Stanowisko: Asystent/ka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-10-09

Branża: Szkolenia / Edukacja, Organizacja / Zarządzanie, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba godzin dziennie: 4

Opis firmy:

Little Master warsztaty dla dzieci (szycie, robótki, stolarstwo/rękodzieło)

Opis stanowiska:

Asystent do prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci (Warszawa)

Zakres obowiązków:
  • pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci (szycie, robótki) lub (stolarstwo/rękodzieło)
  • opieka i zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom
  • dbanie o wystrój i porządek miejsca pracy

Oczekujemy:

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szycia/ robótek  lub umiejętności stolarskie/rękodzielnicze
  • umiejętność pracy z dziećmi
  • odpowiedzialność i kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności organizacyjne
  • dyspozycyjność w tygodniu w godzinach popołudniowych i/lub w soboty
Mile widziane:
  • wykształcenie pedagogiczne  i/lub związane z projektowaniem i szyciem  i/lub związane ze stolarstwem/rękodziełem
  • doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy:

Zapewniamy:
  • umowa zlecenie
  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe