BRANŻE
ID:226773

Asystent/ka dyrektora zarządzającego

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AXT/WAW/0816

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • kompleksowa organizacja podróży służbowych i rozliczanie delegacji,
  • prowadzenie kalendarza spotkań oraz ich organizacja,
  • utrzymywanie przepływu informacji z klientami,
  • bieżąca obsługa sekretariatu, w tym obsługa połączeń telefonicznych, archiwizacja pism, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów, zarządzanie korespondencją, nadzór nad wyposażeniem biura,
  • wspieranie dyrektora w codziennej pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie Outlook i MS Excel,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i kreatywność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.