BRANŻE
ID:236674

Asystent/ka księgowości (praca na 3-4 miesiące)

Numer referencyjny: a0t5800000DOlraAAD

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • przeksięgowanie i wyjaśnianie wpłat, uzgadnianie sald na rozrachunkach,
  • rozliczanie umów po sprzedaży pojazdu i szkodach całkowitych,
  • wystawianie not rozliczeniowych,
  • wystawianie faktur sprzedaży pojazdu,
  • generowanie i wysyłanie not odsetkowych,
  • prowadzenie negocjacji telefonicznej powierzonej grupy dłużników,
  • dokonywanie zwrotów nadpłat,
  • przygotowywanie raportów.
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o charakterze korporacyjnym,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie +benefity pozapłacowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • umowa po pracę tymczasową,
  • umowę na 3-4 miesiące.

Obowiązki:księgowanie wyciągów bankowych,
przeksięgowanie i wyjaśnianie wpłat, uzgadnianie sald na rozrachunkach,
rozliczanie umów po sprzedaży pojazdu i szkodach całkowitych,
wystawianie not rozliczeniowych,
wystawianie faktur sprzedaży pojazdu,
generowanie i wysyłanie not odsetkowych,
prowadzenie negocjacji telefonicznej powierzonej grupy dłużników,
dokonywanie zwrotów nadpłat,
przygotowywanie raportów.

Wymagania:wysoka kultura osobista,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność,
dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office,
mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych,
umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o charakterze korporacyjnym,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie +benefity pozapłacowe,
pracę w międzynarodowym środowisku,