BRANŻE
ID:239124

Asystent/ka projektu

Numer referencyjny: a0t5800000FcM8nAAF

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • organizacja pracy grupy projektowej - wsparcie dla 7 osób w zakresie organizacji spotkań, konferencji,
  • organizacja warsztatów grupy projektowej,
  • wsparcie przy organizacji wyjazdów członków projektu na spotkania warsztatowe za granicą (loty, hotele, pobyt),
  • kontakt z asystentką zarządu w kwestiach dotyczących zaproszeń do wiz dla gości,
  • wsparcie organizacyjne we wdrożeniu nowego systemu,
  • administracja budżetami projektowymi oraz stała współpraca z działem finansowym,
  • bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne dla członków projektu.
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • perfekcja w planowaniu oraz priorytetyzowaniu zadań,
  • otwartość i zaangażowanie,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu Office,
  • doświadczenie w raportowaniu finansowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio w strukturach pracodawcy),
  • pracę minimum do listopada 2018 r., z możliwością przedłużenia współpracy, nawiązania stałej,
  • wynagrodzenie miesięczne (4000 zł brutto/miesiąc),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych.

Obowiązki:organizacja pracy grupy projektowej - wsparcie dla 7 osób w zakresie organizacji spotkań, konferencji,
organizacja warsztatów grupy projektowej,
wsparcie przy organizacji wyjazdów członków projektu na spotkania warsztatowe za granicą (loty, hotele, pobyt),
kontakt z asystentką zarządu w kwestiach dotyczących zaproszeń do wiz dla gości,
wsparcie organizacyjne we wdrożeniu nowego systemu,
administracja budżetami projektowymi oraz stała współpraca z działem finansowym,
bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne dla członków projektu.

Wymagania:dobra organizacja pracy,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
perfekcja w planowaniu oraz priorytetyzowaniu zadań,
otwartość i zaangażowanie,
bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu Office,
doświadczenie w raportowaniu finansowym.

Oferujemy:umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio w strukturach pracodawcy),
pracę minimum do listopada 2018 r., z możliwością przedłużenia współpracy, nawiązania stałej,
wynagrodzenie miesięczne (4000 zł brutto/miesiąc),
prywatną opiekę medyczną,
możliwość rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę w międzynarodowym środowisku,
pakiet szkoleń wdrożeniowych.