BRANŻE
ID:230992

Asystent w dziale handlowym i logistyki

Opis firmy:

Grapeace to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma. Tworzą ją osoby od 20 lat współpracujące z Producentami najwyższej jakości świeżych owoców i warzyw. Naszą specjalizacją są rynki Ameryki Południowej, a także inne kraje zamorskie oraz Europa.

Uczestniczymy w całym procesie importu towarów począwszy od załadunków w krajach pochodzenia aż po dostawy do platform dystrybucyjnych, zapewniając kompleksowe usługi logistyczne naszym klientom.

Opis stanowiska:

  • wsparcie procesów zakupowych i logistycznych
  • wprowadzanie do baz danych informacji handlowych
  • przygotowywanie rozliczeń i analiz sprzedaży
  • kontakty handlowe z kontrahentami zagranicznymi

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych
  • biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • wysokie umiejętności analityczne
  • skrupulatność i dokładność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od godzin pracy i zaangażowania
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • telefon służbowy