BRANŻE
ID:216929

Asystent Administracyjny

Numer referencyjny: 101529

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • Wsparcie w działaniach i realizacji zadań Dyrektora Działu Personalnego oraz działu HR ;
  • Prace administracyjne (przygotowywanie dokumentacji, komunikacji, wprowadzanie danych do systemu) związane z prawidłową pracą działu i obiegiem dokumentów;
  • Zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań;
  • Pomoc w przygotowaniu i opracowywaniu danych i raportów, tworzenie prezentacji;
  • Pomoc w organizowaniu szkoleń wewnętrznych.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, komunikatywność, dokładność i samodzielność;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Umowę o pracę.
Osoby zainteresowane ubieganiem się o to stanowisko, prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego on-line. Do formularza on-line należy dołączyć CV oraz list motywacyjny.

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
Dział: Dział Administracji
Rodzaj stanowiska: Cały etat
Opis stanowiska

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Administracyjny

· Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów;

· Bardzo dobra znajomość MS Office;

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

· Dobra organizacja pracy, terminowość, komunikatywność, dokładność i samodzielność;

· Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku