BRANŻE
ID:238840

Asystentka / Asystent w dziale marketingu

Firma: SARAS

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-03-08

Branża: Marketing / Reklama / Public Relation

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: 19 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 5

Opis firmy:

SARAS SP Z O O

Opis stanowiska:

Oczekujemy:

• Znajomość mediów społecznościowych i marketingu internetowego
• Umiejętność budowania relacji i nastawienie na osiąganie rezultatów
• Umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
• Dobra znajomość języka angielskiego i polski

Oferujemy:

• Gwarantowane wynagrodzenie 19 zł brutto/za godzine (Umowa o Zlecenie) + BONUS
• intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
• możliwa współpraca z ludźmi, budowanie długoterminowych relacji,
• elastyczny czas pracy,
• szybki awans dla wyróżniających się.