BRANŻE
ID:231820

Business Development Manager (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: POT/POZ/0317
Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL (sprzedaż frachtu drogowego) na podległym terenie,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • stałe monitorowanie rynku TSL,
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji,
  • raportowanie o wynikach swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji.

Wymagania:
  • 2-4-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w obszarze sprzedaży frachtu drogowego warunek konieczny,
  • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, szeroki pakiet socjalny.