BRANŻE
ID:232936

Doradca Klienta

Numer referencyjny: WKDK/2017/05

Firma: P.B.A. Doradztwo Personalne

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-05-16

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: od 2700 do 3300 PLN brutto miesięcznie

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

P.B.A. Doradztwo Personalne (nr. wpisu: 459), dla renomowanej firmy z branży wydawniczej poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy od pn-pt;
  • dogodną lokalizację – przy II linii metra;
  • możliwość korzystania z zasobów biblioteki wiedzy (publikacje)
  • opiekę medyczną i kartę sportową;
  • indywidualne podejście do klienta;
  • bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy;
  • wspólne wyjścia i imprezy firmowe;
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego, w tym pakiet szkoleń wdrażających do pracy oraz podnoszących kwalifikacje.

Oczekujemy:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert cenowych i produktowych;
  • aktualizacja bazy danych;
  •  telefoniczny kontakt z Klientem Biznesowym;
  • sprzedaż produktów wydawniczych drogą telefoniczną;
  • telefoniczna obsługa klienta.

Oferujemy:

Nasz Klient oczekuje:

  • umiejętności swobodnego wypowiadania się;
  • otwartości i umiejętności nawiązywania relacji;
  • znajomości obsługi komputera;
  • chęci rozwijania własnych umiejętności, poznawania i testowania nowych rozwiązań,
  • inicjatywy, samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania.

Mile widziane doświadczenie w branży wydawniczej.

Dodatkowym atutem będą udokumentowane sukcesy w sprzedaży.