BRANŻE
ID:229675

Doradca klienta w SFERIS (CH TESCO Górczewska)

Opis firmy:

Ogólnopolska dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów nowoczesnych technologii mobilnych, ekspert sprzedaży detalicznej oferujący urządzenia IT i RTV/AGD, zdobywca wielu wyróżnień w tym "Złoty Laur Klienta" w kategorii "Sklepy Komputerowe" (2010,2011,2012,2013,2014), Gazela
Biznesu 2013.

Opis stanowiska:

SFERIS sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Doradca klienta

Praca obejmuje sprzedaż materiałów eksploatacyjnych (tusze i tonery) oraz usług w wolnostojącym punkcie sprzedaży na terenie Centrum Handlowego w Warszawie.

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Sprzedaż produktów
  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Dbanie o ekspozycję produktów
  • Czynności administracyjne
JEŻELI:
  • chcesz pracować wśród fajnych ludzi
  • lubisz się uczyć i poszerzać wiedzę
  • lubisz rozmawiać z innymi a doradzanie sprawia ci frajdę
  • i może masz już doświadczenie w sprzedaży

DOŁĄCZ DO NAS!

Oferujemy:
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach otwarcia Centrum Handlowego, w tym w weekendy
  • Możliwość dostosowania godzin pracy
  • System premiowy uzależniony od wyników (w tym atrakcyjne wynagrodzenie za sprzedaż usług)
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego