BRANŻE
ID:233103

Doradca klienta w sklepokawiarnii

Firma: Randstad Polska

Stanowisko: Pracownik Kawiarni

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-05-22

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 14 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja zatrudnienia nr licencji 47).
Oferta pracy tymczasowej:

Jeśli kontakt z klientem to coś, z czym nie masz problemu, zapraszamy do pracy w naszej sklepokawiarni!

Opis stanowiska:

  • pomoc klientom wybierającym produkty
  • sprzedaż produktów sklepokawiarni
  • dbanie o wygląd ekspozycji, porządkowanie towar
  • przygotowywanie najlepszej kawy na rynku

Oczekujemy:

  • książeczka sanepidu
  • uśmiech, optymizm i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • dyspozycyjność do pracy minimum na pół etatu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w wybranej lokalizacji: Galeria Mokotów, Wola Park, Targówek,  Arkadia,
  • praca na pełen etat z elastycznym grafikiem
  • benefity w postaci zniżek na kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, zniżki do kin itp
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy
  • pracę od zaraz w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą