BRANŻE
ID:231001

Doradca klienta w szkole językowej na Kabatach

Firma: Szkoła językowa The Palms

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-02-17

Branża: Doradztwo / Konsulting, Sprzedaż, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:11 - 19
  • wtorek:11 - 19
  • środa:11 - 19
  • czwartek:11 - 19
  • piątek:11 - 19

Opis firmy:

Poszukujemy pilnie osoby, która dołączy do naszego zespołu szkoły językowej The Palms na Ursynowie praktycznie “od zaraz” (siedziba firmy to Al. KEN 19, bardzo blisko stacji metra Kabaty). Różne sytuacje życiowe stawiają nas w obliczu nowych wyzwań i może to ogłoszenie czeka właśnie na Ciebie!

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków Doradcy Klienta będzie należeć przede wszystkim obsługa obecnych klientów szkoły i prezentowanie oferty nowym zainteresowanym, a także współpraca z zespołem nauczycieli i zarządem firmy. Prace administracyjno-biurowe zawierają: prowadzenie korespondencji z klientami, obsługę programu komputerowego do zarządzania planem zajęć klientów (Langlion), fakturowanie i raportowanie płatności, ogólną dbałość o wizerunek sekretariatu szkoły i miłą atmosferę.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy biurowej, a w szczególności w obsłudze klienta będzie zdecydowanym atutem
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i otwartość na naukę nowych programów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie min. wyższe licencjackie (mile widziane osoby studiujące zaocznie)
  • wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, miły głos
  • komunikatywność i dynamika w działaniu
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność
  • budowanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w godz. 11.00-19.00 od pon. do pt.
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem urlopowym
  • pracę w młodym, międzynarodowym środowisku nauczycieli z różnych stron świata
  • profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w kursach grupowych