BRANŻE
ID:215944

Doradca Call Center

Numer referencyjny: CC/WAW

Firma: Flow Management Sp zoo

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2015-03-19

Branża: Sprzedaż, Bankowość / Finanse

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: 3000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:9 - 17
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

Flow Management to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, nasze biuro mieści się w centrum Warszawy w pobliżu placu Konstytucji
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Doradców do pracy w Call Center.
Realizujemy projekt dla jednego z większych Banków w Polsce w zakresie finansowania mikro przedsiębiorstw

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • telefoniczna sprzedaż produktów finansowych
  • udział w procesie kredytowym
  • współpraca z zespołem Mobilnych Doradców
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

Oczekujemy:

Poszukujemy osób które:

  • lubią rozmowy z Klientami przez telefon
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (dowolna branża)
  • mają determinację i motywację do działania
  • chcą być członkiem zespołu budującego wartość firmy od samego początku

Oferujemy:

Z naszej strony gwarantujemy Ci:

  • umowę o pracę z atrakcyjną podstawą wynagrodzenia
  • system premiowy związany z Twoimi sukcesami
  • szkolenia wspierające Cię w pracy
  • kompetentnych i pomocnych przełożonych
  • jeśli studiujesz, dopasujesz grafik pracy do swoich potrzeb