BRANŻE
ID:232243

Elektromonter/Elektroinstalator/Teletechnik/Instalator AV

Firma: ATJM.PRO

Stanowisko: Elektromonter

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-04-18

Branża: Budownictwo / Nieruchomości, Telekomunikacja, Elektronika / Energetyka, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Wynagrodzenie: od 2300 do 4600 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 10

Opis firmy:

ATJM.PRO. sp.z o.o. to firma elektroinstalatorska działająca na terenie Polski

Opis stanowiska:

1.Elektromonter/Elektryk/Instalatr(samodzielny)  - realizujący prace na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej

2.Elektromonter/Elektryk/Instalator(pomocnik/uczący się)- realizujący prace na podstawie otrzymanej instrukcji / zalecenia brygadzisty

 3.Instalator AV - instalator systemów audio - video ( monitory, projektory, ekrany projekcyjne)

Oczekujemy:

  • zdolność manualna oraz dokładność wykonywanych prac.
  • zaangażowanie, odpowiedzialności, sumienności, rzetelności
  • mile widziany SEP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia.
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie adekwatne do uzyskiwanych wyników
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość szkoleń
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • praca w młodym i zgranym zespole