BRANŻE
ID:229672

Grafik Gier 2D

Opis firmy:

ACTION GAMES LAB jest firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Długofalowa strategia Grupy Kapitałowej do której należy spółka gwarantuje skuteczny proces realizacji projektów mobilnych w branży gier.

Opis stanowiska:

Do obowiązków kandydata będzie należało kompleksowe tworzenie grafiki 2D na potrzeby gier utrzymanych w stylistyce cartoon - od konceptów do finalnych grafik w grze. W tym: postaci, enviro, UI

Oczekujemy:
  • Umiejętności tworzenia rynkowej jakości grafiki 2D - od konceptu do gotowych assetów (Adobe Photoshop lub inny)
  • Biegłości w stylistyce cartoon
  • Umiejętności rysunku tradycyjnego
  • Znajomości trendów panujących w grafice gier casualowych (cartoon)
  • Umiejętności szybkiej adaptacji do stylu wizualnego kolejnych produkcji
  • Kreatywności, samodzielności i przywiązania do szczegółów
Mile widziane:
  • Znajomość silnika Unity 3D
  • Animacja 2D (Adobe After Effects, Unity lub inny)
  • Zainteresowanie grami komputerowymi/mobilnymi
  • Znajomość programu Adobe Illustrator
  • Doświadczenie w teksturowaniu na potrzeby grafiki 3D
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość współpracy przy niebanalnych projektach
  • Praca na miejscu w siedzibie firmy