BRANŻE
ID:224179

Handlowiec z jęz.niemieckim

Numer referencyjny: HAN_STUD_5/2016

Firma: Bartman Media Group

Stanowisko: Handlowiec

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2016-05-16

Branża: Sprzedaż, Media / Sztuka / Rozrywka, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy ogólnopolskim wydawcą prasy specjalistycznej oraz właścicielem portalu o zagranicznych

rynkach pracy www.pracazagranica.pro.

Opis stanowiska:

Opis stanowiska:

Do zadań handlowca - specjalisty ds. sprzedaży powierzchni reklamowych należeć będzie obsługa klienta zagranicznego, w tym:

1. nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami Wydawnictwa ( serwis i gazeta),

2. tworzenie i uaktualnianie bazy danych Klientów,

3. sprzedaż usług i produktów reklamowych,

4. wykonywanie ustalonego budżetu sprzedażowego, raportowanie oraz obsługa posprzedażowa,

przygotowanie dokumentacji dla działu księgowego, windykacja należności itd.,

4. opracowywanie w porozumieniu z resztą zespołu strategii sprzedażowej i marketingowej,

5. aktywny udział w targach pracy oraz eventach branżowych, pozyskiwanie partnerów biznesowych.

Oczekujemy:

1.Co najmniej rocznego doświadczenia na stanowisku handlowca lub specjalisty ds. sprzedaży

powierzchni reklamowych,

2. Dobrej znajomości rynku mediów oraz rynku pracy,

3. Dobrej znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego,

4. Dobrej znajomości programu Excel oraz mediów elektronicznych,

5. Wysokiej kultury osobistej, zaangażowania, kreatywności i samodzielności.

Oferujemy:

1. Atrakcyjne warunki pracy ( elastyczne godziny, możliwa praca zdalna),

2.  Wynagrodzenie stałe + wysokie prowizje i nagrody, uzależnione od osiąganych wyników

3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia.