BRANŻE
ID:224286

International Recruitment Consultant

Opis firmy:

Grupa Harvey Nash jest globalną firmą zatrudniającą ponad 7000 osób na całym świecie, obecną poprzez ponad 40 biur w Europie, USA, Azji i Australii. Londyńska Spółka-Matka notowana jest na London Stock Exchange. Jednym z pionów biznesowych Grupy działąjącym w Polsce jest Harvey Nash Technology - Spółka specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu rekrutacji i wsparcia projektowego/contractingu IT dla międzynarodowych Klientów.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie konsultantów oraz samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych z branży IT w Europie Zachodniej (obecnie głównie Wielka Brytania)
  • Udział w administracji projektem rekrutacyjnym (praca z bazą CV i dokumentacją; ewidencja)
  • Tworzenie dokumentów projektowych w języku angielskim
  • Poszukiwania kandydatów zgodnie z opisem stanowiska i instrukcjami
  • Budowanie bazy kandydatów oraz rozwijanie relacji ze środowiskiem biznesowym

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie sprawna obsługa programów MS Word, MS Excel)
  • Wysokich umiejętności analitycznych i interpersonalnych
  • Zainteresowania rekrutacją (+ znajomość rynku IT mile widziana)
  • Chęci rozwoju i poznania specyfiki branży rekrutacyjnej & konsultingowej

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych prowadzonych dla najbardziej znanych i renomowanych firm na rynku pracy
  • Możliwość wyjazdów za granicę w ramach szkoleń i cyklicznych spotkań korporacyjnych (kilka razy w roku)
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon, dostęp do globalnych & lokalnych systemów i baz danych, etc.)