BRANŻE
ID:225701

Inżynier Sprzedaży

Firma: Sobtrade Sp. z o.o.

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2016-06-30

Branża: Produkcja / Przemysł, Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową od 25 lat dostarczającą wyroby techniczne dla przemysłu, zarówno na rynek polski, jak i na rynki zagraniczne. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalne doradztwo. Posiadamy SZJ zgodny z PN EN ISO 9001:2009.

W ofercie posiadamy między innymi: amortyzatory drgań, kompensatory gumowe i metalowe, złącza rurowe, wstawki montażowe, korki pneumatyczne, węże gumowe i metalowe.

Produkujemy też wyroby metalowe zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem Klienta.

www.sobtrade.pl

Opis stanowiska:

Zadania i zakres obowiązków:

 ·         aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

·         utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami

·         analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów

·         przygotowywanie i składanie ofert techniczno-handlowych;

·         przeprowadzanie prezentacji dla klientów

·         udział w targach i imprezach branżowych

·         przygotowanie i prowadzenie seminariów technicznych oraz spotkań z kadrą techniczną zakładów przemysłowych;

Oczekujemy:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana inżynieria środowiska, kierunki mechaniczne.
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego;
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy;
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kultura osobista.
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych;
  • znajomość pakietu Microsoft Office.
  • praca na pełen etat

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Oferujemy:

  • Zapewniamy bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Oferujemy niezbędne narzędzia pracy oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Szczegóły do ustalenia podczas procesu rekrutacyjnego.