BRANŻE
ID:229673

JUNIOR GAME DESIGNER

Opis firmy:

ACTION GAMES LAB jest firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Długofalowa strategia Grupy Kapitałowej do której należy spółka gwarantuje skuteczny proces realizacji projektów mobilnych w branży gier.

Opis stanowiska:

Firma Action Games Lab S.A. poszukuje osób na stanowisko

Junior Game Designer

Oczekujemy:
  • Kreatywności, samodzielności i przywiązania do szczegółów
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • Komunikatywności
  • Umiejętności przekazywania grupie w jasny sposób swoich pomysłów
  • Umiejętności tworzenia przejrzystej i szczegółowej dokumentacji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, dotrzymywanie terminów
  • Znajomości rynku gier mobilnych i trendów panujących w branży
Mile widziane:
  • Znajomość systemu JIRA
  • Doświadczenie w produkcji gier wideo
  • Umiejętność samodzielnego projektowania systemów rozgrywki zgodnego z innymi elementami produktu
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność odnajdywania i eliminowania/zgłaszania błędów i problemów w mechanice gry
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość współpracy przy niebanalnych projektach
  • Pracę w biurze firmy (Zamienie k/Warszawy)