BRANŻE
ID:237220

Junior Demand Planner

Firma: Alcon Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: Młodszy specjalista

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-12-04

Branża: Farmacja / Chemia, Logistyka / Dystrybucja, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca tymczasowa

Liczba wakatów: 1

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Alcon jest światowym liderem w zakresie ochrony i pielęgnacji wzroku. Jesteśmy częścią firmy Novartis, wyspecjalizowaną w tworzeniu nowych rozwiązań, które pomagają ludziom widzieć lepiej, a tym samym podnoszą jakość ich życia. Dzięki naszym innowacyjnym technologiom, partnerskiej współpracy z ekspertami oraz programom zwiększającym dostęp do opieki okulistycznej dla najbardziej potrzebujących z sukcesem wypełniamy naszą misję już od 70 lat.

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in:

  • przygotowywanie i uzgadnianie prognoz z zespołem sprzedaży
  • zamawianie towaru na potrzeby lokalnego magazynu
  • współpraca z dostawcami oraz agencja celną
  • przygotowywanie raportów/analiz

Oczekujemy:

Oczekiwania wobec kandydatów / kandydatek:
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość elementów i procesów łańcucha dostaw
  • zdolności analityczne, skrupulatność, samodyscyplina
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • znajomość pakietu MS Office, konieczna znajomość Excel
  • płynny angielski w mowie i piśmie
  • umiejętność dostosowania priorytetów zadań do obowiązujących terminów
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania relacji
  • gotowość do uczenia się
  • znajomość JDE (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony (do 10/2018)
  • możliwość poznania problematyki i zasad funkcjonowania działu
  • udział w projekcie wdrożenia systemu SAP w dziale logistyki
  • udział w codziennym życiu naszej firmy
  • program wprowadzający