BRANŻE
ID:236943

Junior Finance Controler/Młodszy kontroler finansowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZKDBAA5

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • udział w tworzeniu/weryfikacji od strony finansowej kalkulacji do projektów,
  • monitorowanie realizacji projektów od strony finansowej, w tym kontrola budżetu i analiza odchyleń,
  • wykonywanie kalkulacji i analiza rentowności projektów,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • kontrola przepływów finansowych (w tym monitowanie należności, zobowiązań i rezerw),
  • praca w zintegrowanym systemie, w zakresie wprowadzania danych kontrolingowych, zleceń, wystawiania faktur itp.,
  • bieżąca współpraca z zagranicznymi spółkami firmy,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów.
Wymagania:
  • doświadczenie min. 2-3 lata na stanowisku asystenta audytu w firmie audytorskiej, bądź 2-3 lata na stanowisku młodszego kontrolera finansowego w innych branżach,
  • wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, samodyscyplina.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację pracy.

Obowiązki:udział w tworzeniu/weryfikacji od strony finansowej kalkulacji do projektów,
monitorowanie realizacji projektów od strony finansowej, w tym kontrola budżetu i analiza odchyleń,
wykonywanie kalkulacji i analiza rentowności projektów,
wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
kontrola przepływów finansowych (w tym monitowanie należności, zobowiązań i rezerw),
praca w zintegrowanym systemie, w zakresie wprowadzania danych kontrolingowych, zleceń, wystawiania faktur itp.,
bieżąca współpraca z zagranicznymi spółkami firmy,
sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów.

Wymagania:doświadczenie min. 2-3 lata na stanowisku asystenta audytu w firmie audytorskiej, bądź 2-3 lata na stanowisku młodszego kontrolera finansowego w innych branżach,
wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne),
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
umiejętność pracy w zespole,
terminowość, samodyscyplina.

Oferujemy:umowę o pracę,
możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
możliwość rozwoju w strukturach firmy, w międzynarodowym środowisku,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację pracy.