BRANŻE
ID:236299

KFC Modlińska poszukuje pracowników restauracji

Firma: AmRest Sp. Z O.O.

Stanowisko: Pomocnik Restauracji

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-10-09

Branża: Gastronomia / Catering, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 2400 do 2600 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Zatrudniamy ludzi a nie CV! Wiemy, że masz cechy, których nie można zmierzyć lub po prostu wpisać do życiorysu. Daj się poznać!

Opis stanowiska:

U NAS MOŻESZ PRACOWAĆ ILE CHCESZ! UMOWA OD 1/4 ETATU DO PEŁNEGO!
Rozwiń skrzydła w restauracji KFC MODLIŃSKA

Oczekujemy:

KFC WARSZAWA MODLIŃSKA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW
na stanowiska:

-pracownik kuchni
-pracownik serwisu
-pracownik obsługi klient

Masz ogromne pokłady pozytywnej energii? Jesteś osobą otwartą i komunikatywną?
Masz ochotę na ciekawe wyzwania? Jeśli tak, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • rózny wymiar etatu
  • Ekwiwalent BHP (+0.70 zł netto do każdej przepracowanej godziny)
  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę
  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
  • możliwość rozwoju i awansu, w KFC potrafimy docenić pracowników - 85% kadry managerów wywodzi się z pracowników załogi
  • grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
  • atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy
Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, prześlij swoje CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu lub przynieś swoje CV do Restauracji KFC Modlińska ul. Modlińska 144
Przedstawione wynagrodzenie jest wynagrodzeniem brutto

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.